Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Supplier Quality Engineer SQE

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Łódź
praca stacjonarna
6344 dni temu

Ogłoszenie numer: 30210, z dnia 2007-06-08

Nasz Klient jest niekwestionowanym światowym liderem branży poligraficznej.

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: SQE/1105/07

Opis stanowiska

Zadania: - Nadzór nad jakością dostaw; analiza jakościowa komponentów; - Prowadzenie rozliczeń reklamacji z dostawcami; - Planowanie i przeprowadzanie auditów u dostawców; - Ustalanie próbek granicznych z dostawcami; - Przeprowadzanie auditów wewnętrznych ; - Zapewnienie wymaganej dokumentacji jakościowej dotyczącej wyrobów i procesów; - Inicjowanie działań korygujących; - Dokonywanie analizy i auditów alternatywnych dostawców; - Współpraca z innymi działami organizacji (głównie Dział Zakupów) w celu zapewnienia specjalistycznych zasobów dla projektów.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane inżynieria elektroniczna); - Posiadanie certyfikatu Auditora Jakości i Zarządzania Środowiskowego; - Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej (mile widziana branża elektroniczna); - Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (w tym słownictwo techniczne); - Doświadczenie we współpracy z poddostawcami; zaangażowanie w wykonywane zadania; - Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz ustalania priorytetów.

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowej grupie odznaczającej się wysokimi standardami funkcjonowania; - Możliwość realizacji ciekawych projektów; - Atrakcyjne wynagrodzenie; - Bardzo dobre, stabilne warunki zatrudnienia; - Szeroki pakiet socjalny.