Supervisor Robót Ogrodniczych

AG-Complex Sp. z o.o.
Warszawa, Białołęka
7 000 - 9 000 zł brutto/mies.
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca mobilna
1 dzień temu
Miejsce pracy: Warszawa, Białołęka
Twój zakres obowiązków
  • Nadzór nad projektowaniem i realizacją budowy terenów zieleni.
  • Przygotowanie, prowadzenie i rozliczanie inwestycji.
  • Zarządzanie brygadą, dokumentacja projektowa i powykonawcza, uczestnictwo w odbiorach robót.
Nasze wymagania
  • Wyższe wykształcenie (ogrodnictwo lub architektura krajobrazu).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w nadzorze i koordynacji robót ogrodniczych oraz zarządzaniu zespołem.
  • Znajomość Microsoft Excel, AutoCad, Norma – mile widziane.
To oferujemy
  • Narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer).
  • Elastyczny czas pracy, dofinansowanie szkoleń, spotkania integracyjne, benefity pracownicze (telefon i samochód służbowy do użytku prywatnego, brak dress code’u, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne i inne).
  • Dofinansowanie rozwoju zawodowego i rekompensata za naukę umiejętności.
  • Parking, kawa/herbata, możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy AG-Complex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Płytowej 14, zgadzasz się na przetwarzanie przez AG-Complex Sp. z o.o. danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez AG-Complex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Płytowej 14 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.” W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail agc@ag-complex.com.pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu publikacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu publikacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu publikacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail agc@ag-complex.com.pl
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Jesteśmy firmą zajmującą się pielęgnacją i budową terenów zieleni miejskiej. Dbałość o zadowolenie naszych Klientów opieramy na stałym doskonaleniu warsztatu pracy naszych załóg pracowniczych i poszukiwaniu nowych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych. W swojej aktywności dążymy do: Maksymalnej ochrony środowiska naturalnego i wspierania inicjatyw temu służących; Zaspakajania potrzeb i oczekiwań klientów; Tworzenia nowych miejsc pracy; Budowania nowoczesnych systemów usług zieleni i gospodarki odpadami; Umacniania swojej pozycji poprzez inwestowanie w potencjał intelektualny i technologiczny firmy. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Zapraszamy do współpracy.