Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Stylistka Paznokci - Manicurzystka

Gabinet Fryzjersko Kosmetyczny J.Sz.
Gdańsk
praca stacjonarna
5364 dni temu

Ogłoszenie numer: 81111, z dnia 2009-11-09

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny, działający na rynku usług od 10 lat, posiadający dużą bazę stałych klientów, poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Samodzielne stanowisko pracy.

Wymagania

- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku - znajomość metody akrylowej, mile widziany żel i manicure - miła aparycja i komunikatywność - kreatywność i chęć podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

Stałą pracę w oparciu o umowę Atrakcyjny system wynagrodzenia, pensja+prowizja Bazę klientek Miłą atmosferę pracy w młodym gronie dziewcząt Kursy doszkalające