Zobacz więcej ofert pracy

Stylista

Marketing Investment Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
Kraków
praca stacjonarna
3739 dni temu

Grupa MIG od wielu lat skutecznie wprowadza na polski rynek znane, międzynarodowe marki i sprawnie nimi zarządza. Profesjonalizm i zaangażowanie osób tworzących zespół Marketing Investment Group są źródłem sukcesu, jaki w naszym kraju odniosły między innymi Sizeer, 50 Style, Symbiosis oraz marki Timberland, obuwie Lacoste, Umbro, Lotto, New Era i O’Neill

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Stylista

miejsce zatrudnienia: Kraków
Nr Ref.: ST/06/2014

Główne obowiązki i zadania:
  • Przygotowywanie i koordynowanie wizerunkowych i produktowych sesji zdjęciowych wykonywanych na potrzeby sklepów internetowych, magazynów firmowych, kampanii reklamowych

  • Przygotowywanie stylizacji modowych w ramach sesji zdjęciowych

Od kandydatów oczekujemy:
  • Swobodnego poruszania się klimatach mody miejskiej oraz kultury sneakerowej

  • Znajomości najnowszych trendów modowych

  • Doświadczenia w pracy przy organizacji modowych sesji zdjęciowych

  • Doświadczenia w przygotowywaniu stylizacji modowych

  • Własnego portfolio prezentującego przykładowe makijaże i stylizacje

  • Wysoko rozwiniętego zmysłu estetycznego i dbałości o szczegóły

  • Dynamizmu w działaniu oraz rozwiniętych zdolności organizacyjnych

  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:
  • Doświadczenie w przygotowywaniu makijażu sesyjnego
  • Ukończone kursy makijażu, stylizacji etc.
Oferujemy:
  • Udział w realizacji ciekawych projektów, umożliwiających wdrażanie własnych pomysłów i rozwiązań,

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dużą samodzielność działania

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)