Stylista fryzur

WOŹNIAK IWONA ZAKŁAD FRYZJERSKI
Grodzisk Mazowiecki, ul. Bartniaka 35
8 000 - 18 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
pracownik fizyczny
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
1 dzień temu

Salon Fryzjersko-Barberski "Woźniakowie" to miejsce, gdzie pasja do stylizacji spotyka się z troską o naszych klientów. Nasza misja to tworzenie unikalnych i stylowych stylizacji, które podkreślają indywidualność i wyjątkowość każdego klienta.

Jesteśmy zespołem pełnym humoru i pozytywnej energii, a naszym priorytetem jest zapewnienie wyjątkowego doświadczenia naszym klientom.

Stylista fryzur
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, ul. Bartniaka 35
Szukamy entuzjastów fryzjerstwa!

Przyłącz się do naszego zespołu w salonie fryzjerskim Woźniakowie!

Oczekujemy:
  • Kreatywności i zaangażowania w tworzenie stylizacji.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Umiejętności pracy w zespole i budowania relacji z klientami.
  • Wysokiej kultury osobistej i poczucia humoru.
Oferujemy:
  • Wyjątkową atmosferę: czekają na Ciebie domowa atmosfera i wspaniali klienci.
  • Przyjazne wprowadzenie: od pierwszego dnia będziesz czuł się jak część rodziny.
  • Szkolenie wstępne: nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawowe wynagrodzenie od 8000 zł do 18000 zł brutto.
  • Elastyczny czas pracy: możliwość wyboru umowy B2B lub zlecenie.
  • Szkolenia i warsztaty: rozwijaj swoje umiejętności zawodowe i osobiste.
  • Pozytywne środowisko: miejsce pełne pozytywnej energii.
  • Rozwój zawodowy i osobisty: pracuj i rozwijaj się równocześnie.
Nie czekaj, dołącz do nas i spraw, żeby każdy dzień w pracy był jak dzień marzeń!
Jeśli czujesz, że chcesz poznać nas lepiej, żeby się przekonać czy ta praca jest dla Ciebie to prześlij swoje CV za pomocą przycisku aplikowania.

Z przyjemnością Ciebie poznamy!
Nie możemy się doczekać, aż poznamy Twoją zakręconą fryzjerską osobowość!
Zespół Woźniakowie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.
 

Poznaj

WOŹNIAK IWONA ZAKŁAD FRYZJERSKI

Salon Fryzjersko-Barberski "Woźniakowie" to miejsce, gdzie pasja do stylizacji spotyka się z troską o naszych klientów. Nasza misja to tworzenie unikalnych i stylowych stylizacji, które podkreślają indywidualność i wyjątkowość każdego klienta.Jesteśmy zespołem pełnym humoru i pozytywnej energii, a naszym priorytetem jest zapewnienie wyjątkowego doświadczenia naszym klientom.

Podobne oferty

  • Stylista fryzur męskich

    WOŹNIAK IWONA ZAKŁAD FRYZJERSKI   Grodzisk Mazowiecki, ul. Bartniaka 35    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie / kontrakt B2B   8 000 - 18 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Barberze, Szukamy Ciebie! Woźniakowie – prestiżowy salon z pasją – zaprasza najlepszych barberów do swojego zespołu! Kogo szukamy? Barberów, którzy tworzą z pasją i mają wyczucie stylu. Ludzi, którzy cenią szacunek do klienta i rozumieją, że fryzjerstwo to coś więcej niż zawód...
  • Fryzjer / Stylista

    WOŹNIAK IWONA ZAKŁAD FRYZJERSKI   Grodzisk Mazowiecki, ul. Bartniaka 35    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie / kontrakt B2B   8 000 - 18 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Opis stanowiska: Szukamy Pozytywnie Zakręconych Pasjonatów Fryzjerstwa, którzy mają frajdę z tego, co robią! Gdzie? W wyjątkowym salonie fryzjerskim Woźniakowie!
  • Barber

    WOŹNIAK IWONA ZAKŁAD FRYZJERSKI   Grodzisk Mazowiecki, ul. Bartniaka 35    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie / kontrakt B2B   8 000 - 18 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Barberze, Szukamy Ciebie! Woźniakowie – prestiżowy salon z pasją – zaprasza najlepszych barberów do swojego zespołu! Kogo szukamy? Barberów, którzy tworzą z pasją i mają wyczucie stylu. Ludzi, którzy cenią szacunek do klienta i rozumieją, że fryzjerstwo to coś więcej niż zawód...
  • Fryzjer / Fryzjerka

    Super-Pharm   Poznań, Stary Browar    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Opis stanowiska Wykonywanie strzyżeń damskich oraz męskich; Koloryzacja i dekoloryzacja włosów; Modelowanie włosów; Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych skóry głowy i włosów; Profesjonalny dobór kosmetyków do potrzeb Klienta; Kontrola stanów magazynowych produktów; Sprzedaż...