Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Stylista do pracy w studiu fotografii reklamowej

agencja promocyjno-reklamowa MEDIAPROMOTION D. Kanas, N. Kanas S.J.
Szczecin
praca stacjonarna
7058 dni temu

Ogłoszenie numer: 9761, z dnia 2005-04-18

Agencja promocyjno-reklamowa MEDIAPROMOTION jest agencją full-service działająca na rynku od 11 lat, kompleksowo obsługującą klientów.

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

STYLISTA do pracy w studiu fotografii reklamowej

Wymagania

- twórczy umysł - ciekawe dotychczasowe realizacje - umiejętność wydajnej pracy pod presją czasu - wyczucie estetyki

Oferujemy

umowa o dzieło, praca w energicznym zespole, wykonywanie zleceń dla liczących się na rynku firm