Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Studenta do sortowni na wakacje

FALLWORK Sp zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2651 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa - Nr ref.: st/iwi/2017/sor
Opis stanowiska:

Szukasz pracy na wakacje?

Dobrze trafieś...

Poszukujemy osoby do prostych prac przy sortowaniu listów i paczek

Wymagania:

Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Dobry stan zdrowia

Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

Zatudnienie na umowę zlecenie

Dogodny dojazd do pracy

Wypłatę zawsze na czas

*Oferta pracy tymczasowej

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 lok. 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA  (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA II)

KONTAKT TELEFONICZNY: 883-993-302, 22/440-57-07