Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Nysa Wizażystka Nysa
Stażysta - Wizażysta

Lounge DAY SPA
Nysa
praca stacjonarna
3050 dni temu

Ogłoszenie numer: 1001372, z dnia 2016-03-10

W związku z dalszym rozwojem prestiżowego salonu Lounge DAY SPA w Nysie poszukujemy w chwili obecnej kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nysa

Opis stanowiska

  • zapoznanie się z filozofią salonu,
  • obsługa Klienta wg standardów salonu,
  • wykonywanie różnych technik makijażu (dzienny, wieczorowy, okazjonalny, sceniczny, korekcyjny itd.),
  • doradztwo w zakresie makijażu, wizażu i pielęgnacji skóry,
  • aktywna sprzedaż usług i kosmetyków,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • prace porządkowe w salonie,
  • inne zlecone wg bieżących potrzeb przez Przełożonego.

Staż realizowany będzie na podstawie umowy stażowej, zawartej z właściwym Urzędem Pracy w pełnym wymiarze czasu. Czas pracy obejmuje wszystkie soboty (wolne poniedziałki).

Wymagania

  • co najmniej średnie wykształcenie,
  • ukończony kurs wizażu,
  • znajomość technik wizażu,
  • znajomość aktualnych trendów w makijażu i modzie,
  • pasja w wykonywaniu makijażu – mile widziane portfolio,
  • zorientowanie na potrzeby Klienta,
  • wysokie umiejętności sprzedażowe,
  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja,
  • inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • pracowitość,
  • mile widziana ukończona kosmetologia,
  • mile widziana umiejętność wykonywania profesjonalnego manicure/pedicure,
  • mile widziane inne umiejętności związane z ofertą salonu lub ją uzupełniające.