Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Grójec
Stażysta do Działu Rozwoju Produktu

Faurecia Fotele Samochodowe Sp. z o.o.
Grójec
praca stacjonarna
6763 dni temu

Ogłoszenie numer: 19365, z dnia 2006-04-13

brak

Miejsce pracy: Grójec

Nr Ref.: Nr ref.: PDO-UG-STAŻ 04.2006

Opis stanowiska

Do naszego zakładu w Grójcu poszukujemy kandydatów na:

Wymagania

- Absolwenci lub studenci ostatniego roku ( pod warunkiem dostępności w pełnym wymiarze godzin tygodniowo) - Preferowane studia wyższe techniczne o kierunku mechanicznym - Komunikatywna znajomość przynajmniej jednego języka obcego: angielski, francuski, niemiecki. - Posiadanie cech ‘dobrego inżyniera’: usystematyzowanej, niebanalnej wiedzy technicznej, kreatywności, dociekliwości, systematyczności, dokładności, logicznego myślenia, szerokiej wyobraźni, itp. - Umiejętność szybkiego uczenia się. - Umiejętność pracy w zespole. - Znajomość programów Unigraphics i/lub CATIA

Oferujemy

- Umowa o pracę na czas określony (3 m-ce okres próbny, następnie kolejne 6 m-cy, po tym okresie istnieje możliwość zatrudnienia na stałe) - Pełnoetatowy pracownik, a więc dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych w firmie itp. - Możliwość rozwoju i zdobycia ciekawej pracy w międzynarodowym zespole