Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Staż w Dziale Realizacji Kampanii Reklamowych w Internecie

ARBOmedia Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4968 dni temu

Ogłoszenie numer: 125445, z dnia 2010-12-09

ARBOinteractive Polska. Firma zajmuje się kompleksową obsługą działań marketingowych online – planuje media internetowe, dostarcza technologię emisji, tworzy kreacje oraz realizuje i raportuje kampanie do Klienta. Zajmuje się zarówno akcjami display’owymi, jak i reklamą intext- i kontekstową. Więcej na: www.arbointeractive.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Praca z systemem adserwerowym, - Wprowadzanie i optymalizacja kampanii reklamowych po odbyciu szkolenia wewnętrznego. - Współpraca z klientem/ witrynami internetowymi w zakresie emisji reklam.

Wymagania

- Dobra znajomość: HTML, Flash - Zainteresowanie Internetem, nowymi technologiami i reklamą online - Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym - Obsługa komputera / pakiet MS Office — w tym biegła znajomość Excel’a/ - Zaangażowanie w realizowane projekty - Dokładność i sumienność - Dyspozycyjność po odbyciu stażu

Oferujemy

- Rozwój w organizacji i możliwość awansu zawodowego - Umowę o pracę po odbyciu płatnego stażu - Przyjazną „ARBOatmosferę”