Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. radiowych sieci telekomunikacyjnych (RAN)

    NetWorkS! sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za zdalne operacje w sieci radiowej, wspierając kluczowe procesy związane z jej rozwojem i utrzymaniem. Jeśli interesujesz się nowoczesnymi technologiami i chcesz pracować z najlepszymi ekspertami w branży, ta rola jest dla Ciebie. Opis zadań na...
Zobacz więcej ofert pracy

Staż w dziale R&D

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.
Stryków
praca stacjonarna
3467 dni temu

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. COC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku,
z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia blisko 35.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi.
Dojeżdża do nas autobus miejski linii 60.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na:

Miejsce pracy: Stryków

Nr Ref.: Staż R&D

WYMAGANIA:

  • Student lub absolwent studiów technicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Znajomość programów MS Office
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Konstruowanie/modyfikacja/testowanie nowych produktów (złącza i kable światłowodowe)
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
  • Ścisła współpraca z inżynierami rozwoju produktu
  • Praca w grupach projektowych tworzących nowe rozwiązania
  • Współpraca z poddostawcami
  • Wparcie działu R&D w bieżących pracach

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości osobistego rozwoju
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

* Firma Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. otrzymała Znak Jakości dla programu stażowego Possibilities become real, nadawany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.

Doceniono: opiekę i mentoring, przygotowanie do realizacji programu i rekrutacji, formę umowy, czas trwania, wynagrodzenie i opiekę socjalną oraz ocenę programu przez stażystów i opiekunów.