Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Staż W Dziale Internetu

ARBOmedia Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6907 dni temu

Ogłoszenie numer: 12979, z dnia 2005-08-18

ARBOmedia Polska to międzynarodowy dom sprzedaży mediów. Jesteśmy częścią grupy ARBOmedia Europe, która posiada swoje oddziały w 7 krajach Europy. Działamy w różnych segmentach rynku reklamowego. Zajmujemy się sprzedażą powierzchni reklamowej w Internecie, na nośnikach reklamy wewnętrznej (indoor) oraz ambient media. Zakres naszej działalności obejmuje take Event & Sponorship Marketing.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Staż w dziale Internetu; Zakres obowiązków: Poznanie wszystkich zagadnień związanych z planowanie, sprzedażą i realizacją kampanii reklamowych w Internecie.

Wymagania

-Wykształcenie wyższe lub IV, V rok studiów -Umiejętność szybkiego uczenia się, -Umiejętność pracy w zespole, -Znajomość języka angielskiego, -Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z reklamą internetową, -Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, -Pozytywne nastawienie, -Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość, -Duże zdolności i umiejętności swobodnej komunikacji, -Kreatywność i inicjatywa, -Zdolności twórczego rozwiązywania problemów, -doświadczenie pracy w mediach mile widziane,

Oferujemy

-Pracę w agencji o międzynarodowych standardach, -Współpracę z młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem, -Możliwość pracy przy ciekawych projektach dla największych reklamodawców w Polsce, -Szansę rozwoju zawodowego I niepowtarzalną możliwość samorealizacji, -Możliwość podjęcia pracy stałej. -przyjazną „ARBO atmosferę” -Szkolenia z zakresu funkcjonowaniem nowych mediów w Polsce.