Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Starszy Specjalista w Dziale Doradztwa Marketingowego

Nytko sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4867 dni temu

Jesteśmy ogólnopolską Firmą, świadczącą usługi profesjonalne dla przedsiębiorstw w obszarze strategii, finansów i marketingu. Więcej informacji o Firmie i naszych usługach: nytko.eu

W związku z dynamicznym rozwojem, do naszej siedziby w Krakowie i nowego biura we Wrocławiu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na w/w stanowisku będą odpowiedzialne za realizację projektów i rozwój usług z jednego z niżej wymienionych obszarów:

  • tworzenie baz danych potencjalnych partnerów na rynkach zagranicznych (masowych i dedykowanych);
  • wyszukiwanie partnerów na rynkach zagranicznych (przygotowanie i dystrybucja ofert oraz umawianie spotkań handlowych);
  • organizacja wyjazdów na zagraniczne targi i misje gospodarcze;
  • rejestracja znaków towarowych na rynkach zagranicznych;
  • badanie marketingowe rynków zagranicznych (ilościowe i jakościowe);
  • międzynarodowy e-marketing (projektowanie i pozycjonowanie stron internetowych oraz reklama w Internecie).
Oczekujemy od kandydatów:
  • minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego w jednym z w/w obszarów;
  • wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym;
  • biegłej znajomości języka polskiego i angielskiego;
  • zdolności menedżerskich;
  • motywacji do rozwoju w doradztwie biznesowym.

Dodatkowymi atutami będą:

  • biegła znajomość języka hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego, rosyjskiego lub innego języka nowożytnego;
  • praktyka/praca w firmie badawczej lub doradczej;
  • studia lub praca za granicą;
  • ukończone studia MBA;
  • studia doktoranckie w zakresie marketingu;
  • opublikowane artykuły prasowe i/lub naukowe;
  • referencje z dotychczasowych miejsc praktyk/pracy;
  • dyplomy i wyróżnienia za szczególne osiągnięcia.
Najlepszym kandydatom oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z pensji zasadniczej i premii;
  • ambitną pracę w dynamicznym środowisku;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego, w tym awansu na stanowisko Menedżera;
  • perspektywę objęcia udziałów w Firmie.