Praca.pl Praca Lubelskie Lublin Specjalista Uczenia Maszynowego Lublin
Starszy Specjalista Uczenia Maszynowego (Machine Learning Engineer)

Asseco Business Solutions S.A.
Lublin
starszy specjalista (senior) / ekspert
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna / hybrydowa / zdalna
1 dzień temu
Miejsce pracy: Lublin
Zakres zadań:
  • Opracowywanie nowatorskich metod rozpoznawania obrazów, dostosowanych do cyfryzacji produktów na platformach stacjonarnych i mobilnych.
  • Projektowanie i wdrażanie innowacyjnych technik uczenia maszynowego, takich jak visual search i few-shot learning, korzystając z danych syntetycznych.
  • Zarządzanie projektami mającymi na celu skuteczne identyfikowanie tysięcy obiektów na obrazach.
  • Liderowanie zespołem naukowym w celu ciągłego udoskonalania metod i rozwiązań.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe z informatyki, matematyki, fizyki lub pokrewne.
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy związanej z rozpoznawaniem obrazów lub badaniami w dziedzinie wizji komputerowej.
  • Znajomość aktualnych badań i metod w dziedzinie detekcji obiektów, wyszukiwania podobieństw, uczenia transferowego.
  • Dobra umiejętność komunikacji pisemnej i ustnej.
  • Precyzja i dbałość o szczegóły.
  • Biegłość w korzystaniu narzędzi do uczenia maszynowego jak PyTorch, TensorFlow, Keras.
Nasza oferta:
  • Stabilna praca w renomowanej firmie.
  • Pakiety zdrowotne i ubezpieczeniowe.
  • Programy wsparcia aktywności fizycznej, np. FitProfit.
  • Rozwój osobisty poprzez szkolenia i dofinansowania edukacyjne.
  • Benefity wakacyjne i możliwość korzystania z przyczep kempingowych.
  • Spotkania integracyjne i pikniki rodzinne.
  •  Komfortowe warunki pracy z osobistą przestrzenią i chill room’em.
  • Wsparcie akcji charytatywnych.
Zapewniamy wszechstronne wsparcie i otoczenie, które sprzyja zarówno profesjonalnemu jak i osobistemu rozwojowi.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Jesteśmy ogólnopolską, nowoczesną i stabilną firmą IT, notowaną na giełdzie papierów wartościowych. Zatrudniany ponad 900 pracowników w 18 lokalizacjach w Polsce i wdrażamy nasze systemy w 40 krajach świata. Pracujemy dla wielu liderów rynku, w tym największych międzynarodowych korporacji.

Pomimo dobrze funkcjonujących struktur i procedur, daleko nam do korporacji. Tym, co nas wyróżnia są nasze wartości, którymi kierujemy się w pracy:

ZESPÓŁ
Razem tworzymy przyjazną atmosferę i kulturę pracy zespołowej.

KLIENT
Jesteśmy otwarci na naszych klientów, wsłuchujemy się w ich potrzeby, oczekiwania i plany na przyszłość. Proponujemy rozwiązania wspierające ich rozwój i przewagę konkurencyjną.

JAKOŚĆ
W swoich działaniach stawiamy na wysoką jakość i standardy pracy, produktów i usług oraz nieustannie dążymy do doskonałości.

ROZWÓJ
Specjalizujemy się w produkcji rozwiązań informatycznych dla wielu branż oraz w rozmaitych technologiach. Dzięki tej różnorodności, szkoleniom podnoszącym nasze kwalifikacje oraz pracy z profesjonalistami stajemy się coraz lepsi w tym, co robimy.

STABILNE ŚRODOWISKO
Tworzymy stabilne i bezpieczne środowisko dla naszych pracowników i klientów.

Co robimy?
·    Systemy ERP wspomagające zarządzanie najważniejszymi obszarami przedsiębiorstwa.
·    Aplikacje HRM ułatwiające pracę w obszarze kadr i płac.
·    Rozwiązania mobilne SFA/FFA wspomagające działania terenowych sił sprzedaży.
·    Platforma wymiany danych handlowych – na linii producent oraz jego partnerzy handlowi.
·    Systemy dla faktoringu służące do pełnej obsługi transakcji faktoringowych.
·    Oprogramowanie dla MSP dedykowane do zarządzania małą i średnią firmą.