Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Starszy specjalista DTP

SDL Poland
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5006 dni temu

Ogłoszenie numer: 120967, z dnia 2010-11-01

SDL Poland

www.sdl.com

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Starszy specjalista DTP odpowiedzialny będzie za opracowywanie zlokalizowanej dokumentacji i grafik wysokiej jakości w podanym terminie przy stosowaniu się do wszystkich procedur jakościowych wymaganych przez firmę SDL oraz klienta. Osoba na tym stanowisku powinna również posiadać umiejętności organizacyjne i zarządzania ludźmi, które umożliwią jej prowadzenie prac projektowych i utrzymywanie kontaktów z klientem, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wymagania

  • Znajomość zastosowania technologii XML związanej z zarządzaniem, przetwarzaniem i publikowaniem dokumentów
  • Doświadczenie w pracy z następującymi programami: Arbortext Epic, Adobe FrameMaker (structured), Adobe InDesign (structured)
  • Umiejętność pisania skryptów i makr będzie dodatkowym atutem
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami oraz zdolność szybkiego uczenia się i wykorzystywania w praktyce nowych umiejętności

Oferujemy

  • Interesującą pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie lokalizacyjnej
  • Odpowiedzialne stanowisko
  • Rozwój w młodym i energicznym zespole
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii informatycznych