Zobacz więcej ofert pracy

STARSZY SERWISANT

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4859 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, dystrybutora sprzętu IT/GSM, firmy z kapitałem zagranicznym, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. LS/pWW/03/11

Zadania:

- zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem

- organizowanie pracy zespołu poprzez przydzielanie zadań w obszarze naprawy

- kontrolowanie obecności pracowników

- motywowanie pracowników do osiągania wysokich wyników

- prowadzenie statystyk i analiz

- wyszukiwanie i usuwanie w naprawianych urządzeniach usterek zarówno na poziomie mechanicznym jak i elektronicznym

- wykonywanie niezbędnych do przeprowadzenia naprawy pomiarów parametrów urządzenia

- wykonywanie prac lutowniczych

- sporządzanie wycen naprawy

- przeprowadzanie testów końcowych

- prowadzenie dokumentacji dotyczącej przebiegu naprawy

Wymagania:

- mile widziane wykształcenie wyższe

- mile widziane doświadczenie w kierowaniu kilkunastoosobowym zespołem

- komunikatywna/bierna znajomość j. angielskiego (umiejętność czytania dokumentacji technicznej w j. angielskim)

- doświadczenie w serwisowaniu sprzętu elektronicznego (mile widziane doświadczenie w naprawie sprzętu GSM i/lub IT)

- umiejętność zarządzania podległym zespołem

- zdolności przywódcze

- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

- umiejętność efektywnego analizowania i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premie)

- pracę w doskonałej atmosferze

- możliwość rozwoju zawodowego

- pracę zmianową w godzinach 6.00-14.00 lub 14.00-22.00

recruit_bottom2.jpg