Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Starszy referent

Urząd Dozoru Technicznego
Poznań, Centralne Laboratorium Dozoru Technicznego w Poznaniu
praca stacjonarna
4933 dni temu

Ogłoszenie numer: 129100, z dnia 2011-01-13

Urząd Dozoru Technicznego działa na rzecz bezpieczeństwa eksploatacji urządzeń technicznych, które mogą stwarzać zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzkiego, mienia lub środowiska.  Certyfikujemy też systemy zarządzania, wyroby i osoby, posiadamy własne laboratorium badawcze i prowadzimy działalność szkoleniową. Jesteśmy największą polską jednostką notyfikowaną, świadczącą usługi oceny zgodności wyrobów z wymaganiami aż 12 unijnych dyrektyw Nowego Podejścia.

Obecnie poszukujemy do Centralnego Laboratorium Dozoru Technicznego - Wydział Metrologiczny w Poznaniu pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Centralne Laboratorium Dozoru Technicznego w Poznaniu

Nr Ref.: 170/DL/11/2010/4

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • Wzorcowanie i sprawdzanie wyposażenia pomiarowo-badawczego.
  • Wystawianie świadectw wzorcowania.
  • Przygotowywanie do wysyłki korespondencji i przesyłek.
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji metrologicznej.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia technicznego.
  • Doświadczenie w zakresie metrologii, min. 1 rok.
  • Dobrej znajomości MS Office.
  • Odpowiedzialności, dobrej organizacji pracy.
  • Umiejętności analityczne.
  • Ekspresji w piśmie.
  • Współpracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Atrakcyjne zasady wynagradzania, uzależnione od indywidualnej pracy i zaangażowania.
  • Możliwość realizacji ambicji zawodowych.
  • Szeroki pakiet szkoleń i pozapłacowych świadczeń pracowniczych.

Poznaj

Dlaczego warto?

Urząd Dozoru Technicznego to instytucja państwowa, w której od ponad 110 lat dbamy o BEZPIECZEŃSTWO. Działamy w całej Polsce i na świecie. Największe obszary naszej działalności to:

  • Dozór - nasza podstawowa działalność. Inspektorzy dozoru technicznego weryfikują stan urządzeń technicznych, aby osoby obsługujące i użytkujące te urządzenia były bezpieczne.
  • Akademia UDT – szkolenia i konferencje dla kadry zarządzającej, osób odpowiedzialnych za BHP i utrzymanie ruchu, specjalistów technicznych oraz projektantów, wytwórców i użytkowników urządzeń technicznych.
  • UDT-CERT – jako jednostka certyfikująca i notyfikowana mamy uprawnienia do wydawania certyfikatów i oceny, czy poszczególne produkty spełniają ściśle określone standardy europejskie.
  • Laboratorium – w naszych laboratoriach prowadzimy badania techniczne oraz wzorcowania (proces sprawdzania, czy urządzenia służące do pomiarów wskazują poprawne i dokładne wyniki).

Proces rekrutacji

Etap Spotkanie
Etap Testy
Etap Decyzja

Opinie pracowników

Sławomir Łyżwa

Kierownik działu urządzeń ciśnieniowych w biurze UDT w Kielcach

Kontakt z ludźmi oraz dostęp do nowości technicznych, to aspekty różnorodności pracy, która daje mi dużo satysfakcji. Jest to praca, która spełnia moje oczekiwania.

Marcin Wołejko

Ekspert urządzeń ciśnieniowych w Oddziale UDT w Gdańsku

Ogromny postęp techniczny wymaga od inżynieria ciągłego doskonalenia i kształcenia, na co UDT nie żałuje ani czasu ani pieniędzy. Praca w UDT to właściwie ciągły rozwój. Tutaj inżynier może się naprawdę spełniać.

Więcej