Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Archiwista Poznań
Starszy Referent w Sekcji Administracyjnej w Wydziale Administracyjno-Gospodarczym

Wielkopolski Oddział Wojewódzki NFZ
Poznań
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
7 godz. temu
Starszy Referent
w Sekcji Administracyjnej
w Wydziale Administracyjno-Gospodarczym
w Wielkopolskim OW NFZ

Numer ogłoszenia: Poznań/24/30
Miejsce pracy: Poznań
Forma zatrudnienia / wymiar etatu: umowa o pracę / etat

Termin składania ofert: 20 września 2024 r.
Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • prowadzenie spraw związanych z administrowaniem i obsługą budynków, w tym konserwacja i serwis urządzeń, sprzątanie, rozliczanie dostaw i mediów (energia elektryczna, energia cieplna, dostawy wody i odbiory ścieków),
  • prowadzenie dokumentacji księgowych, związanych z realizacją prowadzonych spraw,
  • wspieranie procesu archiwizacji, w szczególności:
    • przyjmowanie dokumentacji archiwalnej z komórek organizacyjnych Oddziału Funduszu,
    • przygotowanie dokumentacji archiwalnej do przekazania do właściwego archiwum państwowego,
    • sporządzanie rocznych sprawozdań z działalności archiwum zakładowego i stanu dokumentacji w archiwum zakładowym,
  • wspieranie procesu zamówień publicznych, w szczególności.:
    • obsługa komórek organizacyjnych Oddziału Funduszu w zakresie realizacji zamówień publicznych, w tym: opiniowanie wniosków, opracowywanie SWZ, prowadzenie dokumentacji przetargowych,
    • prowadzenie rejestrów zamówień publicznych,
    • sporządzanie sprawozdań z zakresu zamówień publicznych,
    • opiniowanie dokumentów księgowych.
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: minimum średnie, preferowane wyższe,
  • lata pracy zawodowej: minimum 3 – dotyczy osób z wykształceniem średnim.
Wymagania dodatkowe:
  • doświadczenie zawodowe w zakresie zbliżonym do dziedziny lub charakteru pracy na stanowisku, na które prowadzony jest nabór,
  • mile widziany ukończony kurs kancelaryjno-archiwalny I stopnia,
  • znajomość przepisów:
    • ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (tekst jednolity Dz.U. z 2024 r., poz. 146): Dział V art. 96,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy,
  • radzenie sobie w sytuacjach stresowych,
  • obowiązkowość i sumienność,
  • komunikatywność.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej – dotyczy osób z wykształceniem średnim,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).
Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.
ZAPRASZAMY
W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail:
julita.redlak-szukalska@nfz-poznan.pl
Dokumenty w formie papierowej należy składać do 20 września 2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w budynku Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu przy ul. Baraniaka 88 D (w godzinach pracy urzędu) lub przesłać na adres:

ul. Baraniaka 88 D, 61-131 Poznań

z dopiskiem: oferta pracy Poznań/24/30

lub elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Pracę w organizacji sprawnie zarządzanej, skoncentrowanej na realizacji celów
  • Pracę zgodnie z metydyką LEAN MANAGEMENT
  • Stabilne zatrudnienie na Umowę o Pracę
  • Profesjonalny system szkoleń
  • Opiekę mentora
  • Możliwości awansu zawodowego
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjne wsparcie socjalne (ZFŚS)
  • Inicjatywy dbające o zdrowie

NASZE WARTOŚCI:

  • OTWARTOŚĆ NA PACJENTA
  • EFEKTYWNOŚĆ
  • INNOWACYJNOŚĆ
  • SATYSFAKCJA PRACOWNIKÓW

Poznaj

Stajemy się silną i nowoczesną organizacją z przejrzystą strukturą organizacyjną i jasno określonymi zadaniami. Rozwój instytucji i podejmowanie nowych wyzwań odbywa się wyłącznie przy udziale Pracowników. Nasze wartości to otwartość na pacjenta, efektywność, innowacyjność i satysfakcja pracowników. Wdrożyliśmy model kompetencyjny, określając kluczowe kompetencje wspólne: efektywna komunikacja, współpraca, zaangażowanie i odpowiedzialność, sprawność w zmiennym otoczeniu.