Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Starszy Programista

Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.
Warszawa
praca stacjonarna
3615 dni temu

Bank Danych o Inżynierach - Doradztwo Personalne poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: (6724-14)

Wymagania:
  • biegła znajomość programowania obiektowego w PHP, języka SQL oraz JavaScript
  • znajomość języka Java i środowiska Java EE (Spring, Hibernate, Maven)
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych przy użyciu języka PHP lub Java poparte kilkoma komercyjnymi projektami
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość przynajmniej jednego IDE (Eclipse, NetBeans), praktyczna znajomość SVN
  • znajomość baz danych MySQL i PostrgeSQL od strony administracyjnej
  • kreatywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • mile widziana znajomość frameworków Symfony i jQuery
  • mile widziana znajomość środowiska Linux/ Unix od strony administracyjnej (Apache, FTP, DHCP, DNS, Samba, SSL, Postfix, bazy danych SQL)
  • mile widziana znajomość środowiska Windows Server, środowiska .NET
Zakres obowiązków:
  • tworzenie i modernizacja serwisów internetowych i intranetowych (PHP, Java)
  • administracja, rozwój i optymalizacja baz danych
Firma oferuje:
  • pracę w młodym dynamicznym zespole w biurze w centrum Warszawy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • udział tworzeniu i wdrażaniu nowatorskich aplikacji internetowych i intranetowych
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".