Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Starszy Programista/Technolog

manBase S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3974 dni temu

Talentica – innowacyjna firma wspierająca procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania wspierającego pracę urzędów administracji samorządowej oraz przedsiębiorstw komunalnych, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • rozwój oprogramowania - produktów dla Klientów z branży komunalnej
  • programowanie w technologiach Java SE, Java EE, C#, Oracle (SQL)
  • projektowanie, tworzenie testów, dokumentowanie swojej pracy
  • wypracowywanie standardów oraz rozwiązań niestandardowych problemów dla pozostałych członków zespołów programistycznych
  • rozpoznanie, ocena i adaptacja dostępnych rozwiązań komercyjnych i opensource
  • utrzymanie i rozwój wewnętrznych frameworków
  • utrzymanie i rozwój narzędzi wspierających proces wytwarzania oprogramowania

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub ostatni rok studiów magisterskich
  • praktyczna znajomość Java SE lub C#
  • znajomość wzorców projektowych oraz technologii internetowych
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem aplikacji bazodanowych
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym czytanie
  • dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole i poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania

Oferujemy:
  • praca w firmie należącej do jednej z największych w Polsce i Europie grup kapitałowych z branży IT
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzeniu
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922