Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Starszy Programista PHP

Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.
Warszawa
praca stacjonarna
3397 dni temu

Bank Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: (7201-15)

Wymagania:
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu obiektowym w PHP poparte kilkoma komercyjnymi projektami
  • bardzo dobra znajomość PHP 5 i programowania obiektowego
  • bardzo dobra znajomość języka SQL, baz danych MySQL i PostgreSQL
  • dobra znajomość przynajmniej jednego IDE (Eclipse, NetBeans), praktyczna znajomość SVN
  • dobra znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • kreatywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • praktyczna znajomość przynajmniej jednego frameworka MVC
  • mile widziane: znajomość frameworka Symfony, znajomość jQuery
Zakres obowiązków:
  • tworzenie i rozwijanie zaawansowanych aplikacji internetowych i intranetowych z wykorzystaniem PHP, SQL i jQuery
  • aktywny udział w projektowaniu nowych funkcjonalności
  • wdrażanie budowanych aplikacji
Firma oferuje:
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole w biurze w centrum Warszawy
  • nieszablonowy, niekorporacyjny i przyjazny charakter pracy
  • duży wpływ na tworzenie i wdrażanie nowatorskich aplikacji internetowych i intranetowych
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • dużą samodzielność w pracy
  • pracę dla klienta wewnętrznego
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".