Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Starszy programista PHP

QUALENT SOFTWARE Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3749 dni temu

Qualent Software jest firmą z bogatym doświadczeniem z zakresu doradztwa biznesowego związanego z wykorzystaniem technologii informatycznych oraz tworzenia oprogramowania "szytego na miarę" dla dużych przedsiębiorstw. Oferujemy usługi związane z tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, integracją i dostosowywaniem rozwiązań istniejących w przedsiębiorstwie, a także audytu jakości i konsultacji z zakresu poprawy wydajności i bezpieczeństwa

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PHP/2014

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i implementowanie aplikacji internetowych
  • Przygotowywanie logiki i architektury aplikacji
  • Analiza wymagań funkcjonalnych
  • Realizacja prac w zesole programistycznym
  • Raportowanie postępu prac

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Praktyczna znajomość programowania OOP
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Praktyczna znajomość języka SQL i zasad projektowania relacyjnych baz danych
  • Znajomość HTML/CSS/JavaScript (jQuery)
  • Znajomość systemów kontroli wersji SVN lub pokrewnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej, nowocześnie zarządzanej firmie z dostępem do najlepszych wzorców technologicznych i biznesowych
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w tym min. pakiet medyczny oraz pakiet sportowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Zwrot kosztów za zdane certyfikaty techniczne
  • Bardzo dobrą, koleżeńską atmosferę pracy
  • Udział w ciekawym, międzynarodowym projekcie