Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Starszy Programista .NET (Warszawa)

HRK S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4176 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.
Zespół HRK ICT dostarcza najwyższej jakości usługi w zakresie rekrutacji stałych oraz outsourcingu kompetencyjnego IT. Pracujemy na zlecenie firm informatycznych i telekomunikacyjnych oraz działów ICT w pozostałych sektorach gospodarki. Współpracujemy z doświadczonymi kandydatami o specjalistycznej wiedzy i umiejętnościach, którym doradzamy w wyborze dalszej ścieżki kariery oraz prezentujemy najciekawsze oferty z rynku pracy.

Poszukujemy osób z pasją i pozytywną energią!

HRK S.A. dla swojego klienta, integratora IT, współpracującego z  czołowymi firmami, głównie z branży finansowej, energetycznej, medycznej oraz farmaceutycznej,  firmy opracowującej autorskie systemy klasy workflow, CRM, a także systemy wsparcia sprzedaży oraz zarządzania efektywnością, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Starszy Programista .NET
Warszawa

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na stanowisku Starszy Programista .NET będzie bezpośrednio odpowiedzialna za rozwój aplikacji ASP .NET MVC (C#).

Preferowana kwalifikacje:

- Wykształcenie wyższe informatyczne
- Praktyczna znajomość platformy .NET
- Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu ASP .NET i/lub ASP .NET MVC (C#).
- Dobra znajomość Microsoft Visual Studio
- Dobra znajomość programowania obiektowego
- Dobra znajomość języka C#
- Znajomość relacyjnych baz danych MS SQL oraz języka T-SQL
- Znajomość HTML, Javascript
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
- Umiejętność analitycznego myślenia oraz elastyczność
- Umiejętność trafnej oceny i szybkiego podejmowania decyzji

Firma oferuje:

- Rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach dla czołowych polskich firm
- Możliwość pracy w najnowszych technologiach
- Indywidualne szkolenia i możliwość awansu, perspektywa budowania własnego zespołu
- Elastyczne warunki pracy (godziny pracy, home office)

Zapraszamy do przesłania aplikacji na adres: asz@hrk.eu lub korzystając z poniższej opcji:

Projekt rekrutacyjny prowadzony jest przez p. Alicję Szałkowską – Konsultanta HRK ICT.

Z góry dziękując za CV zastrzegamy prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o załączenie w aplikacji poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia pochodzących od klientów firmy HRK, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). W celu realizacji procesu rekrutacji moje dane osobowe (za moją osobną zgodą) będą przekazywane potencjalnym pracodawcom. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.