Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Starszy Programista .Net C#

Power Media Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6803 dni temu

Ogłoszenie numer: 17980, z dnia 2006-02-10

Jesteśmy firmą informatyczną, działającą od 1997 roku. Realizujemy projekty zarówno dla firm polskich, jak i zagranicznych.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: W/SPNC#

Opis stanowiska

brak

Wymagania

- biegła znajomość programowania w .NET C# - doświadczenie w programowaniu w środowisku MS Visual Studio - znajomość technologii cienkiego klienta (architektura wielowarstwowa) - znajomość technologii XML, języka SQL - doświadczenie w analizie biznesowej - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - doświadczenie na podobnym stanowisku: 3 do 5 lat - samodzielność, sumienność, pomysłowość Mile widziane: - umiejętność programowania w DHTML (JavaScript, Style Sheets) i Oracle PL/SQL - znajomość technologii Web services, CVS (code versioning management) - język francuski

Oferujemy

- pracę w renomowanej korporacji międzynarodowej w Warszawie - bardzo dobre warunki pracy - perspektywę rozwoju zawodowego