Najnowsze oferty pracy

  • Regular / Senior Java Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Warszawa, ul. Adama Branickiego 13    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    6 dni
    Pion Oprogramowania dla Leasingu zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem specjalistycznych oprogramowań dla instytucji finansowych, szczególnie dedykowane branży leasingowej oraz zarządzaniu flotą pojazdów. Nasze rozwiązania wyróżnia pięć podstawowych cech: funkcjonalność,...
Zobacz więcej ofert pracy

Starszy Programista JEE

Pentacomp Systemy Informatyczne S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3474 dni temu

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w realizacji strategicznych projektów dla największych w Polsce organizacji.

Praca w Pentacompie to możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym i kompetentnym zespole, spółce, która współpracuje z największymi w Polsce organizacjami i uczestniczy w najbardziej prestiżowych projektach informatycznych.

Obecnie poszukujemy specjalistów zainteresowanych dalszym rozwojem.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki i zadania:
  • Prace projektowe oraz programistyczne
Wymagania:
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy przy projektowaniu i budowie systemów informatycznych na stanowisku programisty
  • bardzo dobra znajomość Java, JEE
  • wykształcenie wyższe (minimum inżynier/licencjat)
  • znajomości języka angielskiego w stopniuumożliwiającym komunikację ustną i pisemną oraz
  • czytanie i pisanie dokumentacji
Mile widziane:
  • certyfikat dziedzinowy w technologii wiodącej na poziomie średniozaawansowanym
  • znajomość JBos
  • znajomość DB2, MySQL
  • znajomość Maven, Ant, Apache Ivy
  • znajomość PrimeFaces
  • znajomość Eclipse, GIT
  • znajomość narzędzi UML
  • znajomość co najmniej dwóch technologii i zagadnień integracyjnych WS, JMS, JBI, EJB, http/s, JDBC, XML, XML Schema, WSDL, LDAP, SMTP, IBM WebSphere
  • znajomość co najmniej dwóch technologii portalowych
  • znajomość serwera Websphere oraz Websphere Portal na poziomie wystarczającym do skonfigurowania środowiska programistycznego oraz wykonywania prac programistycznych na przygotowanym środowisku
  • znajomość co najmniej dwóch technik opartych o język znaczników
Oferujemy:
  • pracę w przyjaznym zespole przy ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczny czas pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym