Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Starszy Programista Java

Power Media Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6757 dni temu

Ogłoszenie numer: 18811, z dnia 2006-03-20

Jesteśmy firmą informatyczną, działającą od 1997 roku. Realizujemy projekty zarówno dla firm polskich, jak i zagranicznych.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: W/SPJava

Opis stanowiska

brak

Wymagania

- wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, telekomunikacji, elektroniki - dobra znajomość języka angielskiego - umiejętność programowania w języku Java poparta doświadczeniem zawodowym - znajomość J2EE, XML, SQL - bardzo dobra znajomość UNIX/LINUX - znajomość UML oraz procesu wytwarzania oprogramowania Mile widziane: - znajomość Hibernate oraz Struts lub Spring - znajomość języka niemieckiego i/lub francuskiego

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności - pracę na pełny etat w międzynarodowym środowisku - możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych - pracę nad ciekawymi i nowoczesnymi technologicznie projektami