Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Programista iOS Gdynia
Starszy programista iOS (iPhone, iPad)

Grupa Nokaut S.A.
Gdynia
praca stacjonarna
4685 dni temu
W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce
pracy: Gdynia

Powstaliśmy w 2006 roku i od samego początku błyskawicznie się rozwijamy. Budujemy grupę innowacyjnych projektów e-commerce. Naszym flagowym projektem jest Nokaut.pl - jedna z dwóch najpopularniejszych polskich porównywarek cen, odwiedzana co miesiąc przez ponad 2,8 mln internautów (wg. Megapanel PBI/Gemius). Codziennie przetwarzamy i prezentujemy miliony ofert z ponad 3600 sklepów. Kupującym dostarczamy cenne informacje, a sprzedawcom i partnerom dajemy konkretne zyski.

W 2010 roku zajęliśmy 2 miejsce w międzynarodowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE w kategorii Wschodzących Gwiazd. Nasza siedziba mieści się w nowoczesnym biurowcu Sportowa Centrum w Gdyni gdzie nasz 60-osobowy, doświadczony zespół rozwija porównywarkę oraz nowe, międzynarodowe projekty, o których będzie można usłyszeć już niedługo. Teraz masz szansę by do nas dołączyć.

Zadania:
  • rozwijanie aplikacji mobilnych na platformę iOS
  • współpraca z zespołem Research&Development przy projektowaniu aplikacji
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie w pracy nad aplikacjami mobilnymi na platformę iOS, do CV prosimy dołączyć linki do aplikacji w AppStore
  • bardzo dobra znajomość Objective-C
  • zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • samodzielność oraz incjatywa w działaniu
  • znajomość angielskiego umożliwiająca zrozumienie dokumentacji
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji
  • mile widziana znajomość aktualnych trendów w rozwoju aplikacji internetowych
  • znajomość platformy Android, Windows Mobile/Windows Phone będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • wyjątkową atmosferę w zgranym zespole
  • nowoczesny sprzęt komputerowy
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • dostęp do najnowszej, zagranicznej literatury
  • możliwość wzięcia udziału w szkoleniach i konferencjach w całej Europie
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość dostosowania godzin pracy do osobistych preferencji (np. 7:00-15:00 lub 10:00-18:00)
  • lodówka z napojami i owocami do dyspozycji :)

Uważasz, że jesteś odpowiednim kandydatem? Aplikuj na to stanowisko teraz

Prosimy nie przesyłać listów motywacyjnych. Zastrzegamy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)".