Zobacz więcej ofert pracy

Starszy Programista Frontend

EXCHANGE TECHNOLOGIES Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2486 dni temu

Ogłoszenie numer: 1787552, z dnia 2017-09-25

Exchange Technologies Sp. z o.o., członek MFIT Group, poszukuje ludzi do zespołu tworzącego globalną giełdę kryptowalut (z ukierunkowaniem na rynki azjatyckie). Jest to ambitny projekt, wymagający pisania modułowego kodu o bardzo dużej wydajności i wysokim poziomie bezpieczeństwa. Wstępne plany zakładają wydajność na poziomie Giełdy Papierów Wartościowych i większą. Start MVP projektu planowany jest jeszcze w tym roku, natomiast okres intensywnej rozbudowy platformy planowany jest wstępnie co najmniej na 2 lata.

Do budowy zespołów poszukujemy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.

Poszukujemy osób zdolnych do samodzielnego rozwiązywania problemów, ale potrafiących współpracować z innymi członkami zespołu.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

(praca na miejscu, praca zdalna możliwa nad mniej kluczowymi częściami projektu ze względów bezpieczeństwa)

Z jakim rozwiązaniami możesz mieć u nas do czynienia:

HTML5, CSS3, ES6, React, Vue.js, Angular JS, Angular 2, SPA, RWD, Code Review, CI przy tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych.

Czym będziesz się zajmować:
  • Tworzenie oprogramowania giełdy od zera
  • Budowa single page application, budowa backendu frontendowego (javascript)
  • Współtworzenie architektury systemu
  • Praca z metodologią: Agile, Scrum, Kanban
  • System kontroli wersji GIT
  • Specyfikacja i wytworzenie API do modułów giełdy (wspólnie z programistami backend)
  • Współtworzenie specyfikacji systemu
  • Tworzenie testów automatycznych systemu

Wymagania

  • Minimum 2 lat doświadczenia w tworzeniu frontendowych rozwiązań webowych
  • Bardzo dobra znajomość języka JavaScript
  • Doświadczenie z co najmniej jednym z frameworków JS: Angular, ReactJS, Backbone, Ember, Knockout, Vue
  • Doświadczenie z websocketami
  • Doświadczenia w korzystaniu z HTML5, CSS3, AJAX, jQuery, LESS / SASS, ES6 / TypeScript
  • Znajomość TDD, CI oraz zamiłowanie do clean code
  • Dobre oko do tworzenia czystych, zrozumiałych interfejsów oraz dbałości o szczegóły
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
  • Znajomość rynków finansowych (działanie giełd, tabele ofert, kontrakty, forex)
  • Znajomość tematyki kryptowalut (bitcoin i inne)
  • Doświadczenie w tworzeniu wykresów
  • Praktyczne doświadczenie inwestycyjne
  • Doświadczenie z ES6

Oferujemy

  • Udział w projekcie tworzonym od zera, przez doświadczonych ludzi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 7000-15.000 netto na umowie B2B, możliwość negocjacji wyższych stawek)
  • Prestiżowe biuro w centrum Wrocławia
  • Udział w unikatowym projekcie na skalę światową
  • Kawę, herbatę, owoce, słodkie przekąski
  • Możliwość relaksu przy grach VR (HTC VIVE)
  • Prywatna opieka medyczna (po okresie próbnym)
  • Położenie w centrum miasta, możliwość zjedzenia pysznych śniadań rano tuż obok firmy
  • Bogata oferta obiadowa w okolicy (kuchnia indyjska, sushi, pierogarnia, shrimp house etc.)
  • Bardzo łatwy dojazd komunikacją miejską

Praca dostępna od zaraz!