Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Starszy / Młodszy Programista Gier

PLAYSOFT
Gdańsk
praca stacjonarna
6699 dni temu

Ogłoszenie numer: 19372, z dnia 2006-04-13

PLAYSOFT

Playsoft is a company acting in mobile phone game industry

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: PROG-0035

Opis stanowiska

Playsoft, wiodąca firma w branży portowania i adaptacji gier na urządzenia mobilne poszukuje starszych i młodszych programistów do nowootwartego oddziału w Gdańsku. Zadaniem zatrudnionej osoby będzie portowanie i adaptacja gier, tzn.: budowanie projektów J2ME na podstawie dostarczonych kodów źródłowych i zasobów adaptacja projektów na ustalone urządzenia docelowe wprowadzanie zmian do projektów zgodnie ze specyfikacją klienta

Wymagania

Wymagane: dobra znajomość programowania obiektowego znajomość j. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej Mile widziane: znajomość języka Java znajomość J2ME umiejętność programowania grafiki 2D kreatywność, pomysłowość i innowacyjność

Oferujemy

pracę w młodym i energicznym zespole pracę nad ciekawymi projektami wynagrodzenie adekwantne do umiejętności i doświadczenia