Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra
Starszy Konsultant ds. wdrożeń |systemu CDN XL

Infortes Sp. z o.o.
Zielona Góra
praca stacjonarna
5064 dni temu

Ogłoszenie numer: 112650, z dnia 2010-09-03

Infortes sp. z o.o. specjalizuje się we wdrażaniu informatycznych systemów wspomagających zarządzanie firmą (ERP, CRM, BI). Jesteśmy jednym z największych w kraju partnerów COMARCH. Naszymi klientami są średnie i duże firmy produkcyjne, handlowe oraz usługowe. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Starszy Konsultant ds. wdrożeń
systemu CDN XL

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  • Analiza potrzeb Klienta
  • Konfiguracja systemu
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • Nadzór nad uruchomieniem
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu
  • Zarządzanie realizacją projektu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP (CDN XL, CDN OPTIMA lub inne)
  • Wiedza biznesowa z obszaru finanse-księgowość lub handel-produkcja lub kadry-płace
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności analityczne
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Znajomość SQL i Crystal Reports mile widziana

Oferujemy

  • Uczestnictwo w interesujących projektach wdrożeniowych (najczęściej wdrożenia pełnych pakietów ERP w firmach z kapitałem polskim i zagranicznym)
  • Profesjonalne wprowadzenie w obowiązki i szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym