Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
Starszy Konsultant ds. Wdrożeń - Oracle Ebs

Work Express Sp.zo.o.
Opole, Opole/ Wrocław/ Katowice
praca stacjonarna
6665 dni temu

Ogłoszenie numer: 20903, z dnia 2006-06-19

Jesteśmy Biurem Doradztwa Personalnego, które dostarcza przedsiębiorstwom szeroki zakres usług z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Dla naszego Klienta renomowanej firmy z branży IT poszukujemy osób na stanowiska:

Miejsce pracy: Opole, Opole/ Wrocław/ Katowice

Nr Ref.: 5249/P/KW

Opis stanowiska

- Analiza wdrożeniowa; - Konwersja danych; - Parametryzacja; - Projektowanie rozszerzeń; - Projektowanie raportów; - Projektowanie interfejsów.

Wymagania

- Doskonała znajomość Oracle E-business Suite moduły FA i/lub AP; - Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku; - Znajomość narzędzi PLSQL; - Łatwość uczenia się; - Swoboda w przekazywaniu wiedzy; - Umiejętność pracy z ludźmi; - Zdolność analitycznego myślenia, - Decyzyjność i dyspozycyjność; - Mile widziana znajomość narzędzi Oracle Reports, Forms, Designer; - Mile widziana znajomość Aplikacji Oracle Financials;

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie, - Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji; - Szkolenia; - Praca przy ambitnych projektach.