Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Starszy Inżynier Elektryk - instalacje wysokonapięciowe

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6168 dni temu

Ogłoszenie numer: 34080, z dnia 2007-09-05

Opis Klienta: Naszym Klientem jest jedna z wiodących irlandzkich firm konsultacyjnych i wykonawczych operująca w sektorze energetyki, nafty i gazu oraz konstrukcji. Głównym obszarem działań naszego klienta są realizacje na terenie Irlandii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Australii oraz krajów z obszaru Bliskiego Wschodu. www.fr.net.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2751-07

Opis stanowiska

- W chwili obecnej poszukujemy Inżynierów Elektryków zajmujących się projektowaniem oraz nadzorem przy projektach dotyczących rozbudowy infrastruktury energetycznej w Wielkiej Brytanii.
Od kandydatów wymagamy:
- podjęcia wiodącej roli w projektowaniu
- zdolności do współpracy oraz zarządzania wielobranżowym zespołem projektowym
- silnej orientacji na wymagania klienta
- dostarczania założonych rozwiązań w ustalonych terminach

Wymagania

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- wyższe wykształcenie kierunkowe- doświadczenie w budowie lub projektowaniu sieci dystrybucji energii elektrycznej- doświadczenie w jednej lub więcej wspomnianych specjalności:
- dystrybucja (do 400kV) energii i projektowanie konfiguracji
- dystrybucja (do 400kV) energii oraz nadzór BHP
- projektowanie sieci oraz rozwój projektu
- nadzór nad projektem budowy podstacji wysokiego napięcia
- nadzór nad budową podstacji wysokiego napięcia
- projektowanie napowietrznych linii przesyłowych wysokiego napięcia
- nadzór nad projektem wznoszenia napowietrznych linii przesyłowych

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 25-30 GBP na godzinę- możliwość pracy przy ciekawych projektach- pomoc w relokacji