Starszy inspektor

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
Białystok
starszy specjalista (senior)
praca stacjonarna
1 dzień temu
Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Białystok
Ogłoszenie o naborze Nr 143424

Warunki pracy

Kontakt telefoniczny oraz bezpośredni z funkcjonariuszami oraz pracownikami innych komórek organizacyjnych urzędu oraz podmiotami zewnętrznymi,
Praca o charakterze biurowym.
 Stanowisko usytuowane jest na II piętrze budynku jednostki.
Bariera architektoniczna: brak windy.
Narzędzia i materiały pracy: praca w pomieszczeniu biurowym; biurko, telefon, fax, komputer, drukarka, szafy biurowe.
Warunki dodatkowe: praca przy monitorze ekranowym poniżej 4 godzin dziennie.

Zakres zadań

  • Odbieranie przesyłek z poczty specjalnej, ewidencjonowanie i przekazywanie właściwym adresatom.
  • Odbieranie przesyłek dostarczanych przez firmy kurierskie, przedstawicieli instytucji i organizacji lub indywidualnych klientów do Biura Przepustek Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, ewidencjonowanie i przekazywanie właściwym adresatom.
  • Uczestniczenie we wdrażaniu systemu „Elektronicznego Zarządzania Dokumentami”.
  • Prowadzenie obsługi kancelaryjnej Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku i jego zastępców, a także sekcji, zespołów KWP w Białymstoku.
  • Ustalanie właściwego adresata przesyłek, w przypadkach tego wymagających, ewidencjonowanie go i przekazanie.
  • Odbieranie i ewidencjonowanie korespondencji przesyłanej za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz z wykorzystaniem platformy e-PUŁAP, adresowanej do Komendanta Wojewódzkiego Policji i jego zastępców oraz do KWP w Białymstoku i przekazywanie jej adresatom.
  • Sprawdzanie projektów wewnętrznych aktów normatywnych wydawanych w KWP w Białymstoku pod względem redakcyjnym.
  • Aktualizowanie przepisów Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku w wersji elektronicznej.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie lub średnie branżowe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego pracy w administracji publicznej
  • Komunikatywność
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Znajomość obowiązujących przepisów w zakresie pracy kancelaryjnej
  • Poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli "poufne" lub zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Umiejętność obsługi elektronicznych systemów pocztowych

Dokumenty i oświadczenia niezbędne

  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • Kopia poświadczenia bezpieczeństwa upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli "poufne" lub zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe

Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia

Termin i miejsce składania dokumentów

Dokumenty należy złożyć do: 2024-10-14 Decyduje data:stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu Miejsce składania dokumentów:
Wydział Kadr i Szkolenia
ul. Sienkiewicza 65
15-003 Białystok

z dopiskiem w liście motywacyjnym „ogłoszenie na stanowisko nr 143424”

Dane osobowe - klauzula informacyjna:

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.

Administrator danych i kontakt do niego: Komendant Wojewódzki Policji
w Białymstoku ul. Sienkiewicza 65 kwp@bk.policja.gov.pl
Kontakt do inspektora ochrony danych: Zgodnie z art. 37 ogólnego rozporządzenia
o ochronie danych Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku wyznaczył
w podległej jednostce inspektora ochrony danych, kontakt: ul. Sienkiewicza 65,
15-003 Białystok, e-mail: iod.kwp@bk.policja.gov.pl. Dane umieszczono na stronie BIP KWP w Białymstoku.
Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej
Informacje o odbiorcach danych: Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wybrane stanowisko – na podstawie ustawy
o służbie cywilnej, natomiast udzielona przez Panią/Pana zgoda będzie podstawą przetwarzania dodatkowych danych osobowych (nie wynikających z powyższych przepisów) zawartych w złożonych przez Panią/Pana dokumentach (np. adres e-mail, nr telefonu, wizerunek).
Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej (z uwzględnieniem 3 miesięcy, w których dyrektor generalny urzędu ma możliwość wyboru kolejnego wyłonionego kandydata, w przypadku, gdy ponownie zaistnieje konieczność obsadzenia tego samego stanowiska)
Uprawnienia:

prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, a także prawo do przeniesienia danych; żądanie
w tej sprawie można przesłać na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej
prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego
Podstawa prawna przetwarzania danych: art. 221 Kodeksu pracy oraz art. 26 i nast. ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c RODO
Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie będą też profilowane.