Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Starszy Doradca Klienta MSP

Antal International
Warszawa
praca stacjonarna
4763 dni temu

- Interesuje Cię praca w międzynarodowej firmie?

- Posiadasz doświadczenie w sprzedaży?

- Interesują Cię nowe wyzwania?

Jeżeli TAK, to mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej, w związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy ciekawych Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów i usług bankowych dla nowych i istniejących Klientów przy wykorzystaniu możliwości rynku lokalnego
  • realizowanie planów sprzedażowych dla klientów z segmentu MSP
  • kształtowanie kompleksowych relacji z klientami
  • identyfikowanie potrzeb i oczekiwań klientów w zakresie produktów bankowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu ekonomii)
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku poparte wymiernymi sukcesami w budowaniu relacji z klientami MSP
  • bardzo dobra znajomość produktów bankowych przeznaczonych dla Klientów MSP
  • praktyczna umiejętność analizy i oceny sytuacji finansowej podmiotów spodarczych
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • rozwinięty system szkoleń
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Antal International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Ks. I. Skorupki 5, 00-564 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Antal International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”