Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Stanowisko serwisanta

Nowela Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6106 dni temu

Ogłoszenie numer: 36693, z dnia 2007-11-27

Nowela Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1991r. Nasza branża to handel książkami głównie do języków obcych.Od 2005 wydajemy własne książki.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

- nadzór nad sprzętem teleinformatycznym - nadzór nad fizycznymi elementami sieci - czyszczenie komputerów i urządzeń sieciowych - diagnozowanie i naprawa awarii - instalowanie oprogramowania (systemy operacyjne, antywirusowe) - dokumentacja sprzętu (ewidencja, gwarancje) - zabezpieczenie sieci przed awariami zasilania - wsparcie użytkowników

Wymagania

- Umiejętność szybkiej i rzetelnej naprawy sprzętu komputerowego - Bardzo dobra praktyczna znajomość sprzętu komputerowego - Dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft. - Pasja - komputery - Wykształcenie co najmniej średnie o profilu informatycznym (mile widziany technik informatyk lub licencjat z kierunków pokrewnych ) - Pełna dyspozycyjność - Zdolności manualne - Zaangażowanie i rzetelność

Oferujemy

Zdobycie nowego doświadczenia i umiejętności z dziedziny rozwiązań teleinformatycznych. Mile widziane: - prawo jazdy kategorii B