Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
STANOWISKO SEKRETARSKIE

COBI S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6302 dni temu

Ogłoszenie numer: 31554, z dnia 2007-07-18

COBI S.A.

międzynarodowa firma z branży zabawek zatrudni na :

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: - obsługa telefonów wychodzących i przychodzących, - obsługa gości, - obsługa urządzeń biurowych, - nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów, w tym korespondencji tradycyjnej i elektronicznej, - organizacja, koordynacja i nadzór nad sprawnym przebiegiem spotkań, - organizowanie sprawnej pracy biura, - tworzenie i dbałość o wizerunek firmy.

Wymagania

- wykształcenie średnie (matura) lub wyższe, studenci/-ki ostatnich lat studiów, - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok, - podstawowa znajomość języka angielskiego, - dobra znajomość MS Office, - wysoka kultura osobista i komunikatywność, - profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków, - samodyscyplina, umiejętność zarządzania czasem i działania pod jego presją, - konsekwencja i skuteczność w działaniu, - samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

Oferujemy

- stabilną pracę w renomowanej firmie, - możliwość podnoszenia kwalifikacji, - miłą atmosferę pracy, - odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę, - zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia na stałe. Data zatrudnienia: od sierpnia 2007

Poznaj

COBI SPÓŁKA AKCYJNA

Firma Cobi S.A. zajmuje się produkcją, importem i dystrybucją zabawek takich jak: klocki konstrukcyjne, lalki, modele do sklejania i kolekcjonowania, zabawki interaktywne, a nawet gry komputerowe. Naszym priorytetem jest dbanie o wysoką jakość zabawek.