Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Stanowisko kierownicze na wydziale produkcyjnym

Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy "Galena"
Wrocław
praca stacjonarna
6329 dni temu

Ogłoszenie numer: 27450, z dnia 2007-03-19

Produkcja farmaceutyczna

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Stanowisko kierownicze - Wydział Produkcji Leków w firmie farmaceutycznej we Wrocławiu

Wymagania

- wykształcenie wyższe farmaceutyczne lub chemiczne - udokumentowane doświadczenie na wydziale produkcyjnym w firmie farmaceutycznej na stanowisku kierowniczym - doświadczenie we wdrażaniu nowych technologii - umiejetność budowania zespołu pracowników - znajomość zagadnień związanych z systemami zapewnieniajakości: GMP, ISO 9000, ISO 14000 - zdolności organizacyjne i interpersonalne - dobra znajomość języka angielskiego - prawo jazdy

Oferujemy

- samodzielne stanowisko - wysokie zarobki miesięczne + premie - możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego