Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Sękocin Stary
Stanowisko ds. płac

Instytut Badawczy Leśnictwa
Sękocin Stary
praca stacjonarna
5879 dni temu

Ogłoszenie numer: 45407, z dnia 2008-06-16

Instytut Badawczy Leśnictwa jest jednostką badawczo-rozwojową, założoną w 1930 r. Prowadzi badania z zakresu leśnictwa. Jest finansowany ze źródel krajowych i zagranicznych.

Miejsce pracy: Sękocin Stary

Opis stanowiska

Praca w Dziale Finansowo-Księgowym na stanowisku ds. płac

Wymagania

  • magister ekonomii o kierunku finanse/rachunkowość,
  • znajomość oprogramowania biurowego,
  • mile widziana znajmość programów SIMPLE i PŁATNIK oraz kilkuletnie doświadczenie na stanowisku ds. płac.

Oferujemy

  • ciekawą pracę na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie brutto 1800-2600 zł,
  • transport z Warszawy do siedziby Instytutu.