Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Stanowisko ds. marketingu internetowego

Bank Pocztowy S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4813 dni temu

Bank Pocztowy S.A. Centrala

Biuro w Warszawie

Departament Kanałów Mobilnych

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: DKM/SPEC/05

Główne zadania osoby zatrudnionej to:
  • planowanie, przygotowywanie i prowadzenie kampanii w internecie,
  • przygotowywanie kreacji graficznych na strony internetowe,
  • zarządzanie treścią i rozwój stron internetowych z wykorzystaniem różnych form reklamowych i systemów, SEM, SEO,
  • poszukiwanie i stosowanie innowacyjnych narzędzi, technik aktywizujących sprzedaż internetową,
  • przygotowywanie sprawozdań z prowadzonych kampanii oraz ich skuteczności,
  • monitoring konkurencji i internetu,
  • współpraca z partnerami biznesowymi.
Zainteresowani jesteśmy osobą, która posiada:
  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów,
  • znajomość rynku i form reklamy internetowej,
  • praktyczną znajomość html, css, js, programów graficznych,
  • praktyczną znajomości zagadnień SEO i SEM, narzędzi Google (Analytics, AdWords, Trends, In-sights, Webmaster Tools),
  • doświadczenie w rozwoju bankowości internetowej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy,
  • pakiet socjalny, opiekę medyczną, Pracowniczy Program Emerytalny.
Do dokumentów należy dołączyć następujące oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."
Oferty nie zawierające zgody na przetwarzanie danych nie będą rozpatrywane.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, spełniającymi podane kryteria.

Poznaj

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.