Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sprzedawczyni w sklepie internetowym

Li PARIE lingerie
Warszawa
praca stacjonarna
4986 dni temu

Ogłoszenie numer: 126776, z dnia 2010-12-20

sieć sklepów z bielizną zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Praca jako sprzedawca damskiej bielizny/Brafitterka - Praca w grupie sklepów: Chmielna i Złote Tarasy

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie - Znajomość obsługi komputera i aplikacji biurowych - Znajomość języka angielskiego - Umiejętność obróbki zdjęć - Doświadczenie w pracy na podobnym lub pokrewnym stanowisku - Doświadczenie w sprzedaży - Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole - Samodyscyplina, kreatywność - Samodzielność.

Oferujemy

- Umowę o pracę - Atrakcyjne wynagrodzenie – pensja stała, prowizja, bonusy - Profesjonalne wdrożenie do pracy.

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4000 PLN