Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Sprzedawczyni w salonie ślubnym

Bellissima Galeria Panny Młodej
Wrocław
praca stacjonarna
5867 dni temu

Ogłoszenie numer: 49933, z dnia 2008-09-25

Bellissima to jeden z najbardziej znanych i renomowanych salonów ślubnych we Wrocławiu. Oferuje swoim klientkom najlepsze marki sukien ślubnych znane na całym świecie: Maggie Sottero, Mori Lee, Annais i wiele innych.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Na stanowisku sprzedawcy zatrudniona osoba zajmuje sie doradztwem przy wyborze sukni ślubnej, a także wykonuje inne czynności związane z przygotowaniem kreacji do wydania klientkom.

Wymagania

Podstawową umiejętnością na tym stanowisku jest umiejętność prowadzenia rozmowy z klientem, otwartość, miła aparycja, spokój i opanowanie, samodzielność, uczciwość. Preferowane wykształcenie średnie. Mile widziana umiejętność obsługi maszyny do szycia.

Oferujemy

  • Pracę w renomowanym salonie ślubnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju własnych umiejętności.