Zobacz więcej ofert pracy

Sprzedawcy

Media Office Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5985 dni temu

Ogłoszenie numer: 38160, z dnia 2008-02-26

Media Office to warszawska spółka działająca w branży nowych technologii, dostawca urządzeń oraz oprogramowania dla firm oraz osób prywatnych. W związku z realizacją projektu związanego z otwarciem sklepu internetowego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sprzedawcy

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: e-comm/01

Opis stanowiska

W pierwszym etapie osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za oficjalne otwarcie sklepu. Następnie za realizację zadań: Obsługa sprzedaży w sklepie internetowym Poszukiwanie nowości produktowych, aktualizacja bazy produktów oraz cen Rozpoznawanie potrzeb klienta w zakresie oferowanych produktów Pozycjonowanie i aktywne promowanie stron sklepu

Wymagania

Praca wymaga ogromnego zaangażowania oraz wiedzy z zakresu funkcjonowania e-commerce, znajomości elementów marketingu w sieci oraz obsługi klienta w zakresie sprzedaży. Oczekujemy również: Doskonałej znajomości produktów branży IT (szczególne ukierunkowanie na mobilność) Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych Wykształcenia związanego z branżą IT (min. tytuł licencjat) Operatywność, sumienność, entuzjazm

Oferujemy

Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT Rozwój zawodowy Szkolenia podnoszące kwalifikacje Atrakcyjne wynagrodzenie (stałe + premie) Dużą samodzielność działania