Zobacz więcej ofert pracy

Sprzedawcy

Media Office Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6362 dni temu

Ogłoszenie numer: 27468, z dnia 2007-03-16

Media Office, warszawska spółka działająca w branży nowych technologii, producent oprogramowania i systemów informatycznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sprzedawcy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obsługa sprzedaży w sklepie internetowym Obsługa klientów detalicznych i biznesowych Poszukiwanie i monitorowanie rynku zbytu oferowanych produktów Rozpoznawanie potrzeb klienta w zakresie oferowanych produktów Tworzenie i współpraca przy tworzeniu ofert dla klientów

Wymagania

Dobra znajomość produktów branży IT Doświadczenie na podobnym stanowisku Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne Wykształcenie średnie (mile widziani studenci zaoczni) Znajomość języka angielskiego Operatywność, sumienność, entuzjazm

Oferujemy

Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT Rozwój zawodowy Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe Dużą samodzielność działania