Zobacz więcej ofert pracy

Sprzedawca

Benler International Sp. z o.o.
Szczecin, Szczecin, Świnoujście
praca stacjonarna
5235 dni temu

Ogłoszenie numer: 99687, z dnia 2010-05-19

Naszym klientem jest niemiecka sieć piekarni oraz cukierni znajdująca się na Wyspie Uznam (w pobliżu Świnoujścia).

Sprzedawca

Miejsce pracy: Szczecin, Szczecin, Świnoujście

Opis stanowiska

Szukamy osób chętnych do sprzedaży wyrobów piekarniczych/cukierniczych w sieci naszych cukierni znajdujących się na Wyspie Uznam (w pobliżu Świnoujścia).

Wymagania

  • okres: maj-wrzesień,
  • minimalny czas trwania umowy: 1 miesiąc,
  • wymagana b. dobra znajomość j. niemieckiego,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży wyrobów piekarniczych lub w gastronomii,
  • czas pracy: 8h dziennie, przez 5 dni w tygodniu,
  • samochód mile widziany.

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 800 EURO brutto, dla studentów z ważną legitymacją studencką stawka brutto=netto,
  • wymagana niemiecka książeczka zdrowia, w przypadku jej braku – koszty jej wyrobienia ponosi pracodawca,
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania na czas trwania umowy w Świnoujściu

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN