Zobacz więcej ofert pracy

SPRZEDAWCA

Perfektsport
Warszawa
praca stacjonarna
5199 dni temu

Ogłoszenie numer: 96658, z dnia 2010-04-21

Partner Handlowy Nike prowadzący sieć sklepów sportowych na terenie całego kraju, poszukuje do swoich sklepów na terenie Warszawy kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SP_NP_31/03/2010

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku sprzedawcy będzie odpowiedzialna za aktywną i profesjonalną obsługę klientów zgodnie ze standardami NIKE, oraz bieżące prace związane z prawidlowym funkcjonowaniem sklepu

Wymagania

  • profesjonalna obsługa klientów w oparciu o standardy firmy w celu dostarczania klientom najwyższej jakości serwisu,
  • wspieranie codziennych operacji związanych z działalnością sklepu,
  • realizowanie ustalonej przez pracodawcę strategii działania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • entuzjazmu, inicjatywy i silnej motywacji

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym zespole
  • szkolenia produktowe oraz z zakresu technik sprzedaży
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną