Zobacz więcej ofert pracy

SPRZEDAWCA

GlobalDom Sp.z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5943 dni temu

Ogłoszenie numer: 42503, z dnia 2008-04-08

Firma GlobalDom Sp.z o.o. jest właścicielem sieci sklepów DECORADOR. W naszym asortymencie oferujemy szeroki wybór produktów dekoracyjnych oraz wyposażenia wnętrz. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko :

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Sprzedawca sklepu DECORADOR, to osoba: - aktywnie biorąca udział w procesie sprzedaży - potrafiąca współpracować z zespołem sklepu - dbająca o wygląd sklepu

Wymagania

Szukamy osoby: - nieprzeciętnej , która potrafi pracować z pasją - dokładnej , potrafiącej pracować w zespole pod presją czasu - otwartej , lubiącej kontakt z ludźmi - potrafiącej szybko się uczyć - z poczuciem humoru

Oferujemy

Gwarantujemy: - możliwość rozwijania swoich umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta , materiałoznawstwa, stylizacji ekspozycji. - możliwość awansu zawodowego.