Zobacz więcej ofert pracy

Sprzedawca

Ade Line S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6476 dni temu

Ogłoszenie numer: 25261, z dnia 2006-12-25

AlmiDecor to określająca styl życia marka – jedna z wiodących na europejskim rynku w branży wyposażenia wnętrz. W związku z otwarciem nowego salonu w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SPR/WAR/ZT

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za fachową, zgodną ze standardami firmy, obsługę klientów – w tym: - profesjonalne doradztwo - obsługę kasy fiskalnej i programu sprzedażowego - estetykę powierzchni wystawienniczych - przyjmowanie dostaw i uzupełnianie ekspozycji - wizerunek firmy.

Wymagania

- wykształcenia wyższego – mile widziane kierunkowe, np. architektura wnętrz - min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku - dobrej znajomości języka obcego oraz technik sprzedaży i obsługi klienta - umiejętności pracy w zespole - wysokiej kultury osobistej i zdolności budowania ciepłych relacji z ludźmi - pogody ducha, komunikatywności i energi - dojrzałości życiowej.

Oferujemy

Kandydatom spełniającym te wymagania oferujemy pracę w miłym zespole, interesujący system szkoleń oraz możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.