Zobacz więcej ofert pracy

Sprzedawca

Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4437 dni temu

Wydawnictwo Centrum Prawa Bankowego i Informacji jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku doradztwa prawnego i wymiany informacji gospodarczej. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Sprzedawca
powierzchni reklamowej w czasopismach i na portalu

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • sprzedaż powierzchni reklamowej w czasopismach branżowych
  • sprzedaż powierzchni reklamowej na portalu
  • utrzymywanie stałego kontaktu z obecnymi klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży min. 1 rok
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
  • umiejętność przygotowywania i negocjowania ofert
  • zorientowanie na realizację celów
  • entuzjazm i pozytywne nastawienie do pracy
  • systematyczność i samodzielność w działaniu
  • możliwość współpracy w oparciu o prowadzoną działalność gospodarczą

Oferujemy:
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającym się wydawnictwie
  • samodzielne stanowisko
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • system wynagradzania promujący wyniki pracy (wynagrodzenie stałe + prowizja)