Zobacz więcej ofert pracy

Sprzedawca

HER-GUM F.H.U B.Herczyk
Zabrze
praca stacjonarna
5041 dni temu

Ogłoszenie numer: 128151, z dnia 2010-12-29

Nasza firma rozpoczęła działalność w 1983 roku i od początku działa w branży motoryzacyjnej. Od 1999 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Mitsubishi.. Świadczymy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne w serwisie wyposażonym w najnowocześniejsze urządzenia mechaniczne i diagnostyczne. Prowadzimy również komisową sprzedaż samochodów wszystkich marek.

Sprzedawca

Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych Kontrahentów
  • Tworzenie bazy danych nowych klientów, rozbudowa, aktualizacje
  • Negocjowanie warunków współpracy – podpisywanie umów
  • Przygotowywanie ofert handlowych dostosowanych do potrzeb i możliwości Kontrahenta
  • Nadzór akcji handlowych, koordynacja sprzedaży
  • Skuteczne argumentowanie korzyści płynących ze stosowania oryginalnych części zamiennych Mitsubishi
  • Nadzór realizacji ustalonych planów sprzedażowych
  • Budowa długoterminowych relacji z Kontrahentami w obszarze ustalonego działania

Wymagania

  • Wykształcenie min. Średnie
  • Wymagana ogólna wiedza n/t budowy i technologii napraw samochodów
  • Dobre zdolności negocjacyjno – handlowe (orientacja na realizację celów handlowych)
  • Umiejętność budowania dobrych, długoterminowych relacji z Kontrahentami
  • Dobra obsługa komputera oraz aplikacji biurowych (Word , Excel)
  • Gotowość do częstych wyjazdów i pracy w terenie. (wymagane prawo jazdy kategorii B)
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i planowania powierzonych zadań
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej (mile widziane)

Oferujemy

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym energicznym zespole
  • Szansę zdobywania praktycznych umiejętności
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Perspektywy dalszego rozwoju zawodowego