Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Sprzedawca

Sprzedawca

Vip Style S.A.
łódzkie, Centra Handlowe w Łodzi - M1, Tulipan
praca stacjonarna
4985 dni temu

Ogłoszenie numer: 121432, z dnia 2010-11-04

należąca do grona liderów na rynku produktów galanterii skórzanej poszukuje do sieci Salonów VIP COLLECTION w regionie centralnej Polski kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: łódzkie, Centra Handlowe w Łodzi - M1, Tulipan

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • sprzedaż i obsługę klienta,
  • sporządzanie raportów sprzedaży,
  • przygotowanie dokumentacji związanej ze sprzedażą.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość obsługi komputera,
  • komunikatywność,
  • orientacja na klienta,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność,
  • rzetelność,
  • uczciwość,
  • zaangażowanie w pracy,
  • kreatywność,
  • dynamika w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w młodym zespole
  • motywacyjny system wynagradzania powiązany z wynikami sprzedaży,
  • możliwość realizacji w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość poznania ciekawej branży z sektora galanterii skórzanej